• Kaip Veikia Lext

  Išsamūs ir įtraukiantys įrašai Google Business Profile, socialiniuose tinkluose ir informacijos paieškos tinklalapiuose padės Jums išsiskirti šiuolaikinėje perkrautoje rinkoje.

  Kai Jūs atkreipiate klientų dėmesį, užtikrinti, kad jie gautų visą reikiamą informaciją, lemiančią sprendimą pirkti, yra ypač svarbu. Pavyzdžiui, jie ateina ieškodami Jūsų telefono numerio ir išeina tarsi užprogramuoti ir žinodami Jūsų darbo valandas, matę keletą puikių atsiliepimų ir patikrinę naujausius pasiūlymus, paslaugas ar meniu. Štai, kaip Jūs atkreipiate klientų dėmesį!

  Lext palengvina visos Jūsų pagrindinės verslo informacijos pateikimą Jūsų klientams visame mūsų tinkle, įskaitant verslo paieškos platformas, atsiliepimus, socialinius tinklus, žemėlapius ir kitas programas.

  Jūs ne tik galite įtraukti esminius verslo duomenis, tokius, kaip pavadinimas, adresas ir telefonas, bet taip pat pridėti platų spektrą išsamaus turinio, pavyzdžiui: Paslaugų, Meniu ar Kainų informaciją, Atsiliepimus, Aprašymus, Darbo valandas, Skyrių telefonų numerius, Fotogalerijas, Pasiūlymus bei Nuolaidų kuponus, taip pat suskirstyti pagrindinius darbuotojus į vadybininkus ar pardavėjus.

  Su Lext visa Jums svarbi verslo informacija internete veiks dieną ir naktį, būtent ten, kur klientai Jūsų ieško, o atnaujinti ją, kada tik norėsite – nepaprastai lengva.

 • Neteisinga verslo informacija ar vieta informacijos paieškos puslapių žemėlapiuose, programose ir paieškos sistemose internete reiškia prarastą pardavimą.

  Kasdien klientai ieškodami informacijos apie Jūsų produktus ir paslaugas tikrina galybę įvairių šaltinių, o ne Jūsų svetainę. Didžioji dalis šių portalų turės arba neteisingą, arba Jūsų konkurentų, arba visai jokios informacijos. Kaip Jūs išlaikote visus šiuos įrašus tikslius, kad jie tarnautų Jums ir nukreiptų klientus teisinga kryptimi, ieškant Jūsų verslo?

  Lext leidžia Jums visiškai kontroliuoti Jūsų informaciją internete. Jūs galite kurti atskirus centralizuotus įrašus ir pateikti juos per Lext tinklą, užsitikrindami, kad kiekvieną kartą klientai, kurie ieško Jūsų imonės, rastų kelią iki jos durų. Taip pat Jūs galite įtraukti didelį kiekį išsamios informacijos, kuri papildytų Jūsų įrašus ir išskirtų Jus perpildytoje rinkoje.

  Jūsų Lext valdymo platforma taip pat suteikia galimybę generuoti ataskaitas su tiksliomis ir vertingomis įžvalgomis, kas tinka Jūsų verslui, o kas ne.

 • Prieštaringa informacija apsunkina vartotojus ir galimybes Jus rasti. Tai silpnina Jūsų matomumą internete.

  Jūsų klientų gali ir nepasiekti visa istorija apie tai, kokie puikūs Jūs esate. Tas nuostabus atsiliepimas, nuotraukos, darbo valandos – visa tai yra paslėpta.

  Žmonės gali greitai atpažinti įvairios informacijos panašumus. Kai kompiuteris aptinka skirtingas Jūsų įmonės pavadinimo, adreso ar telefono numerio versijas – tai nėra protinga! Netgi mažas neatitikimas gali priversti mašinas dirbti ir grąžinti tik mažą Jūsų informacijos kiekį.
  Problema vis labiau ryškėja, kai klaidinga informacija iš naujo patikrinama ir atsikartoja internete vėl ir vėl.

  Lext Jūsų verslui turi atsakymą. Jūs sukuriate puikų įrašą tik vieną kartą. Mygtuko paspaudimu Jūs galite visa tai nusiųsti per Lext tinklą į interneto paieškos portalus, atsiliepimų, socialinius tinklus, žėmėlapius ir kitas programėles.

  Identiškos informacijos daugkartinis citavimas yra labai svarbus Google algoritmui ir kitiems paieškos varikliams. Kuo daugiau svetainių indeksuos Jūsų informaciją, tuo labiau didės Jūsų matomumas, visos jos pateiks tą patį ir atsiųs klientus tiesiai iki Jūsų durų.

 • Nauji filialai nuolatos atsidaro, užsidaro ar keičia savo pavadinimą, reguliariai keičiasi el. paštas, telefonas ir kita svarbi kontaktinė informacija. Su Lext suvaldyti šią kintačią informaciją pagrindiniuose informacijos tinklalapiuose yra labai lengva.

  Jūsų pagrindinė įmonė gali būti ta pati, bet rinkodara išparduotuvei, esančiai pagrindinėje gatvėje, oro uosto terminale ar kurorte, gali būti visiškai skirtinga. Lext suteikia Jums galimybę optimizuoti kiekvieną įrašą konkrečiai vietovei. Nuo šiol galite pristatyti pagrindinius valdymo ar pardavimo darbuotojus toje vietovėje. Kurkite pasiūlymus konkrečiai Jūsų vietinio marketingo strategijai ir pritaikykite aprašymus tam, kad padarytume tame regione didžiausią poveikį.

  Iš centralizuotos platformos Lext leidžia Jums kurti globalius ir vietinius įrašus. Vėliau galite tuos įrašus valdyti per Lext internetinės paieškos portalus, atsiliepimų, socialinius tinklus, žemėlapius ir programėles.

  Jūs taip pat galite pateikti skyrių telefono numerius ir kontaktinę informaciją. Kitą kartą, kai Jūsų rėmėjų planai pasikeis ar persikelsite į naują pastatą, visa ta informacija galės būti nedelsiant atnaujinta ir pateikta internete.

 • Google
 • Facebook
 • Visa Lietuva
 • Imones.lt
 • 1588.lt
 • Where To Go?
 • TomTom
 • HERE
 • Foursquare
 • Brownbook.net
 • Infobel
 • Navmii
 • Waze
 • Around Me

Lext nauda

Tikslumas ir SEO

Kaip Lext klientas, Jūs galite būti užtikrintas, kad Jūsų įrašai yra atnaujinti ir atnaujinami realiu laiku visuose tinklalapiuose mūsų tinkle. Pastovus įrašų turėjimas yra labai palankiai vertinamas paieškos variklių.

Lext turi susitarimus su leidėjais atnaujinti įrašus, remiantis naujausia informacija, kurią Jūs mums pateikiate. Persikraustėte į kitas patalpas? Pasikeitė telefono numeris? Nėra ko nerimauti. Mūsų įrašų atnaujinimai laikomi svarbesniais už egzistuojančius įrašus ir yra atnaujinami realiu laiku.

Turinys yra Karalius

Patyrusi Lext skaitmeninės rinkodaros komanda užtikrina, kad Jūs geriausiai išnaudojate prieinamų verslo paieškos tinklalapių ir platformų Lext tinkle savybes bei privalumus savo nuožiūra keldami turinį į šiuos tinkalalapius.

Sudominkite savo klientus įdomiu ir aktualiu turiniu. Papildomai prie pavadinimo, adreso ir telefono numerio su Lext galite pridėti nuotraukas, meniu, darbo valandas, socialinių tinklų nuorodas bei atnaujinimus, pasiūlymus ir dar daugiau!

Milijonai lankytojų!

Įsivaizduokite, kad esate matomas! Jūs būsite VisaLietuva.lt, Įmonės.lrytas.lt, 1588.lt, Facebook, Google Business Profile, Infobel, Foursquare, Navmii ir kt.
Jus ras ten, kur žmonės ieško – kur ieško milijonai lietuvių kiekvieną mėnesį.

Analizė

Išsiaiškinkite, kiek apsilankymų sulaukia Jūsų Lext įrašai. Lext ataskaitomis, kai matote parodymus ir paspaudimus, suteikiame Jums galimybę užtikrintai priimti geresnius rinkodaros sprendimus.

Atsiliepimai

Lext apgalvotai siūlo Jums galimybę išlikti atsiliepimų, kuriuos gaunate per Lext tinklą iš verslo paieškos tinklalapių ir socialinių tinklų platformų, viršūnėje, suteikiant Jums konkurencinį pranašumą, leidžiantį laiku atsakyti ir reaguoti, palaikant teigiamą ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį.

Pasiūlymai ir Mobilieji įrenginiai

Jūsų Lext įrašai turės savybes, kurių iki tol anksčiau galėjote ir neturėti. Dabar galėsite pateikti pasiūlymus įvairiose mobiliosiose programėlėse, verslo paieškos tinklapiuose ir kt.

Nepaprastai galingas sinchronizavimas

 • Būkite randamas! Iš pirmo karto – kiekvieną kartą!
 • Pagerinkite savo klientų patirtį.
 • Generuokite lojalumą ir srautus per specialius pasiūlymus.
 • Akimirksniu atnaujinkite savo įrašus!
 • Išgirskite, ką Jūsų klientai nori pasakyti!
 • Priminkite savo klientams, kokie puikūs Jūs esate socialinėje erdvėje.
 • Atnaujinkite savo darbo valandas.

Būkite randami žmonių, kurie keliauja!

Ar žinojote?

 • 54 % išmaniųjų telefonų naudotojų ieško vietinės parduotuvės adreso.
 • 20 % vietos paieškų pateikia neteisingą informaciją.
 • 80 % vietos paieškų per mobiliuosius įrenginius baigiasi pirkimu.
 • 50 % vietos paieškų yra atliekamos per mobiliuosius įrenginius.